Kolorowa moda na wiosnę, wyróżnij się z tłumu!
4 mins read

Kolorowa moda na wiosnę, wyróżnij się z tłumu!

Kolorowa moda na wiosnę, wyróżnij się z tłumu! Wiosna jest porą roku, kiedy każdy może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Ciepła pogoda sprzyja modowym eksperymentom, nie tylko w zakresie różnorodności, ale również w grubości ubrania. Tylko wiosną temperatura jest odpowiednia, żeby ubrać się warstwowo. Dzięki temu wychodząc wcześnie rano wyglądamy całkiem inaczej niż w porze wieczornej – kiedy do niego wracamy. Pierwsze ocieplenia to również czas, kiedy kolorowa moda wraca do łask. Koniec z szarością na ulicach, nareszcie założymy na siebie ubrania w najbardziej szalonych odcieniach!

Zabłyśnij w tłumie kolorem

Wychodzisz do znajomych i zastanawiasz się, co na siebie założyć? Wiosna to czas, kiedy można założyć na siebie wszystko, co przyjdzie do głowy. Masz ochotę połączyć lekką i stonowaną sukienkę z kontrastującą marynarką, do tego założyć wysokie zakolanówki i sneakersy? Proszę bardzo! Nie zapomnij, że kolorowa moda kocha intensywne kolory, dlatego każdym dodatkiem możesz podkreślać swój styl i ekstrawagancję. Nigdy więcej poddawanie się nudzie.

Najmodniejsze kolory wiosny

Kolorowa moda na wiosnę, wyróżnij się z tłumu!
Kolorowa moda na wiosnę, wyróżnij się z tłumu!

Każdy rok ma swoje ulubione barwy, jednak kolorowa moda na wiosnę ma to do siebie, że pozostawia dużą dowolność. Najważniejszą zasadą są kolorowe dodatki i umiejętne łączenie ze sobą kontrastujących odcieni. Przyglądając się domom mody możemy jednak zauważyć pewne trendy, które mają duży wpływ na to, co pojawia się w większości sklepów. Tej wiosny najczęściej na modelkach pojawiały się organiczne kolory, ożywiane kontrastującymi częściami garderoby i przykuwającymi wzrok dodatkami. Warto rzucić okiem na zdjęcia, żeby wiedzieć, czym się kierować.  Kolorowe skarpetki pasują na każdą okazję i na pewno poczuje się lepiej. 

Barwy ziemi – czekolada, beże i brązy

Mniej odważnych zapewne ucieszy wiadomość, że wybiegi były zdobywane również przez delikatne odcienie. Cały styl można określić mianem organicznego. W kolorach dominowały wszelkie odcienie brązu i beżu, a kroje strojów sprawiały wrażenie zwiewnych i delikatnych. Nie zabrakło koronek i siateczkowych wstawek. Sukienki z gracją podkreślały kształty modelek, jednocześnie dodając całości odrobiny tajemniczości. Kreacje ożywiały kolorowe dodatki lub mocny makijaż – inny dla każdego typu urody. Nie zapominajmy, że kolorowa moda to również umiejętność odnalezienia w niej równowagi.

Żółty, czerwony, pomarańczowy – bądź jaśniejsza niż słońce

Po kolorach ziemi przyszedł czas na dawkę energii! Słoneczne barwy sprawią, że wyróżnisz się w tłumie i obudzisz uśmiech na twarzach innych ludzi. Ponadto te kolory świetnie dogadują się ze spokojniejszymi brązami i beżami, z łatwością połączysz modę z wypracowanym przez siebie stylem. Do kontrastowych barw pasują nowoczesne i odważne kroje. Świetnie prezentują się żółte marynarki, komplety i kombinezony. Ich uniwersalność pozwala na połączenie z jeansami i trampkami, co szczególnie spodoba się minimalistom i fanom bardziej casualowego looku.