Kolorowa moda na wiosnę, wyróżnij się z tłumu!

Wiosna jest porą roku, kiedy każdy może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Ciepła pogoda sprzyja modowym eksperymentom, nie tylko w zakresie różnorodności, ale również w grubości ubrania. Tylko wiosną temperatura jest odpowiednia, żeby ubrać się warstwowo. Dzięki temu wychodząc wcześnie rano wyglądamy całkiem inaczej niż w porze wieczornej – kiedy do niego wracamy. Pierwsze ocieplenia to również czas, kiedy kolorowa moda wraca do łask. Koniec z szarością na ulicach, nareszcie założymy na siebie ubrania w najbardziej szalonych odcieniach!

Zabłyśnij w tłumie kolorem

Wychodzisz do znajomych i zastanawiasz się, co na siebie założyć? Wiosna to czas, kiedy można założyć na siebie wszystko, co przyjdzie do głowy. Masz ochotę połączyć lekką i stonowaną sukienkę z kontrastującą marynarką, do tego założyć wysokie zakolanówki i sneakersy? Proszę bardzo! Nie zapomnij, że kolorowa moda kocha intensywne kolory, dlatego każdym dodatkiem możesz podkreślać swój styl i ekstrawagancję. Nigdy więcej poddawanie się nudzie.

Najmodniejsze kolory wiosny

 

Każdy rok ma swoje ulubione barwy, jednak kolorowa moda na wiosnę ma to do siebie, że pozostawia dużą dowolność. Najważniejszą zasadą są kolorowe dodatki i umiejętne łączenie ze sobą kontrastujących odcieni. Przyglądając się domom mody możemy jednak zauważyć pewne trendy, które mają duży wpływ na to, co pojawia się w większości sklepów. Tej wiosny najczęściej na modelkach pojawiały się organiczne kolory, ożywiane kontrastującymi częściami garderoby i przykuwającymi wzrok dodatkami. Warto rzucić okiem na zdjęcia, żeby wiedzieć, czym się kierować.  Kolorowe skarpetki pasują na każdą okazję i na pewno poczuje się lepiej. 

 

Barwy ziemi – czekolada, beże i brązy

Mniej odważnych zapewne ucieszy wiadomość, że wybiegi były zdobywane również przez delikatne odcienie. Cały styl można określić mianem organicznego. W kolorach dominowały wszelkie odcienie brązu i beżu, a kroje strojów sprawiały wrażenie zwiewnych i delikatnych. Nie zabrakło koronek i siateczkowych wstawek. Sukienki z gracją podkreślały kształty modelek, jednocześnie dodając całości odrobiny tajemniczości. Kreacje ożywiały kolorowe dodatki lub mocny makijaż – inny dla każdego typu urody. Nie zapominajmy, że kolorowa moda to również umiejętność odnalezienia w niej równowagi.

Zobacz również:

 

 

Żółty, czerwony, pomarańczowy – bądź jaśniejsza niż słońce

Po kolorach ziemi przyszedł czas na dawkę energii! Słoneczne barwy sprawią, że wyróżnisz się w tłumie i obudzisz uśmiech na twarzach innych ludzi. Ponadto te kolory świetnie dogadują się ze spokojniejszymi brązami i beżami, z łatwością połączysz modę z wypracowanym przez siebie stylem. Do kontrastowych barw pasują nowoczesne i odważne kroje. Świetnie prezentują się żółte marynarki, komplety i kombinezony. Ich uniwersalność pozwala na połączenie z jeansami i trampkami, co szczególnie spodoba się minimalistom i fanom bardziej casualowego looku.